facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniach 05-06.2018 odbył się wielomecz pływacki w Pilznie. W zawodach rywalizowali zawodnicy z Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się uczennica SP 158 Klaudia Trasiewicz, która dla naszej reprezentacji zdobyła dwa srebrne medale w sztafetach 4 *100 m stylem dowolnym oraz 4 *200 m stylem dowolnym. Ponadto drugi srebrny medal został okraszony nowym Rekordem Polski Juniorek. Razem z Klaudią w biało czerwonych barwach walczyły dwie nasze absolwentki Kornelia Buszka i Nadia Poznachowska. Dzięki Kornelii mogliśmy usłyszeć na Czeskiej pływalni Mazurka Dąbrowskiego, ponieważ zwyciężyła w konkurencji 100 m stylem grzbietowym. Reprezentacja Polski zgromadziła 406 punktów i w klasyfikacji drużynowej zajęła 2 miejsce.  Jesteśmy dumni z dziewcząt i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!

Wielomecz  Wielomecz  Wielomecz  Wielomecz

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony