facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Na boisku szkolnym została przeprowadzona lekcja otwarta wychowania fizycznego w klasie piłkarskiej - 5c. Tematem zajęć było doskonalenie uderzenia wewnętrzną częścią stopy na bramkę, połączone z ograniczeniem czasu oraz przestrzeni. Uczniowie tej klasy świetnie poradzili sobie ze wszystkimi celami oraz zadaniami pojawiającymi się w temacie lekcji. U uczniów widać było  ogromną determinację oraz wolę walki. Wszyscy byli mocno zaangażowani w wykonywanie ćwiczeń. Lekcję otwartą przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Jakub Kaźmierczak.

Lekcja otwarta w klasie 5c  Lekcja otwarta w klasie 5c  Lekcja otwarta w klasie 5c  Lekcja otwarta w klasie 5c

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony