facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

We wtorek (08.05.2018) na stadionie WCSM "AGRYKOLA" odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznego chłopców w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży. Na starcie imprezy zameldowało się dziesięć szkół podstawowych ze Śródmieścia.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6B: Igor Kacperski, Damian Kowalski, Oliwier Sawicki, Stefan Wlazeł, Jakub Kudokas, Stanisław Okrasa. Po zaciętej rywalizacji w czterech konkurencjach (bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 1000 metrów). Nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce, ustępując zaledwie o 44 punkty SP 48. Trzecie miejsce zajęła SP 210. Dziękujemy za wspaniałą rywalizację oraz walkę do samego końca.

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców  Czwórbój lekkoatletyczny chłopców  Czwórbój lekkoatletyczny chłopców  Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony