facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

We wtorek i środę - 8 i 9 maja, na stadionie Agrykoli odbyły się dzielnicowe zawody lekkoatletyczne. Naszą szkołę w 4- boju LA reprezentowało 6 dziewcząt: Antonina Maciejewska i Melis Kacar z 5b, Karolina Apanas z 6b oraz Maja Grabiszewska, Eliza Sójka i Pola Wolska z 7b. Zawodniczki - stanowią drużynę, a ich wyniki z poszczególnych konkurencji są sumowane ( rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60 i 600 metrów ). Nasza uczennice zajęły wysokie 4 miejsce. Gratulacje!
9 maja dziewczęta z klas siódmych, rocznik 2004 reprezentowały szkołę w biegach indywidualnych. Dominika Maćkula, Julia Starzyk z 7a i Gabriela Szredzińska z 7b na dystansie 100m, a Gabriela Czarnomska z 7a i Zofia Tymińska z 7 b na 300m. Dziewczęta dobrze zadebiutowały plasując się w połowie stawki .

Dzielnicowe zawody lekkoatletyczne  Dzielnicowe zawody lekkoatletyczne  Dzielnicowe zawody lekkoatletyczne  Dzielnicowe zawody lekkoatletyczne

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony