facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

O tym, że uczniowie klas pływackich sięgają po najwyższe trofea podczas zawodów, wszyscy dobrze wiemy. Tym razem jednak uczennice kl. Vb zajęły 3 pierwsze miejsca w Konkursie Literackim Rzecz o rzeczach warszawskich organizowanym przez Muzeum Warszawy.
Naszym młodym literatkom gratulujemy zajęcia:
- Patrycji Beder I miejsca;
- Antoninie Gawron II miejsca;
- Antoninie Maciejewskiej III miejsca.
W konkursie tym bierzemy udział już 2 raz. W zeszłym roku mieliśmy tylko 1 laureatkę, Patrycję Beder, w tym roku zajęliśmy 3 pierwsze miejsca w kategorii klas V. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli pochwalić się większą ilością laureatów.

Laureaci Konkursu Literackiego 'Rzecz o rzeczach warszawskich!'  Laureaci Konkursu Literackiego 'Rzecz o rzeczach warszawskich!'  Laureaci Konkursu Literackiego 'Rzecz o rzeczach warszawskich!'  Laureaci Konkursu Literackiego 'Rzecz o rzeczach warszawskich!'

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony