facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

 Osiągnięcia klas 4-7 w II semestrze  Osiągnięcia klas 4-7 w II semestrze  Osiągnięcia klas 4-7 w II semestrze  Osiągnięcia klas 4-7 w II semestrze

 Koniec roku szkolnego to czas na nagrody i wyróżnienia dla tych, którzy przez cały czas ciężko pracowali, aby osiągnąć sukces w nauce i sporcie. Na apelu podsumowującym osiągnięcia uczniów kl. IV-VII nauczyciele w obecności Dyrekcji Szkoły wręczyli nagrody laureatom konkursów szkolnych i pozaszkolnych, trenerzy przedstawili osiągnięcia pływaków, piłkarzy i siatkarzy. Na zakończenie Klaudia Tarasiewicz, reprezentantka Polski kadry pływaków, podziękowała wszystkim trenerom, nauczycielom i swoim rówieśnikom za wsparcie i umożliwienie łączenia nauki ze sportem.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy sukcesów, a zwłaszcza uczniom kl. 5c, którzy wygrali konkurs ogłoszony przez Dyrekcję Szkoły na koniec I semestru. Chłopcy z klasy piłkarskiej najbardziej poprawili swoją średnią ocen w porównaniu do I semestru i w nagrodę z wychowawcą zostali zaproszeni na lody przez Dyrekcję Szkoły.
Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku szkolnym lista nagrodzonych uczniów będzie jeszcze dłuższa.
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji.

LISTA LAUREATÓW KONKURSÓW SZKOLNYCH

LISTA LAUREATÓW KONKURSÓW POZASZKOLNYCH

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony