facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniu 21 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz ze swymi wychowawcami i trenerami brali udział we Mszy św. dziękczynnej, którą odprawil Proboszcz Parafii Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny ks. prał. Stefan Kotwiński.
Zarówno dzieci młodsze jak i starsze pięknie przygotowały oprawę Liturgii: czytania, śpiew psalmu, modlitwę powszechną i niesienie darów. Pomagała s. Paula Nikiel i p. Krzysztof Jabłoński, niemniej nasza młodzież świetnie poradziła sobie z zadaniem. Schola poprowadziła śpiew pieśni, który również wypadł znakomicie. Brawo!
Na zakończenie Szymon Królik z klasy 4 b, w imieniu wszystkich podziękował ks. proboszczowi za modlitwę, ofiarę Mszy św., słowa pouczenia, wsparcia i otuchy. Z Bożym błogosławieństwem ruszamy na wakacje pełne atrakcji.

Niech Aniołowie Stróżowie nie opuszczą nas, abyśmy bezpiecznie i radośnie spędzali ten czas!
s. Paula Nikiel

Dziękczynienie za rok szkolny 2017/2018  Dziękczynienie za rok szkolny 2017/2018  Dziękczynienie za rok szkolny 2017/2018  Dziękczynienie za rok szkolny 2017/2018

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony