facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Ostatni dzwonek już zabrzmiał, wakacje stały się dla uczniów tak upragnioną rzeczywistością! Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w piątek 23 czerwca 2018 r. i przebiegała aż w 4 częściach. Najpierw na czas wakacji pożegnali się ze szkołą najmłodsi z kl. I-II, następnie ich starsi koledzy z kl. III, po nich przyszła pora na kl. IV-V, a ostatni świadectwa odebrali najstarsi uczniowie klas VI-VII. Podczas uroczystości Dyrektor Szkoły p. Beata Orczyk pogratulowała uczniom osiągniętych wyników w nauce i sporcie oraz życzyła wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do życzeń przyłączyli się też przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Pani dyr. B. Orczyk i wychowawcy klas wręczali świadectwa uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Zastępca dyr. p. Anna Gąstał- Kaczmarek z trenerami nagradzali pucharami wyróżniających się sportowców. Następnie p. B. Orczyk najlepszym uczniom na poziomach kl. IV-VI wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 158. Uczniów, którzy osiągnęli 2 i 3 wyniki w klasach, nagrodziła przedstawicielka Rady Rodziców. W zakończeniu roku szkolnego kl. VI-VII wziął udział zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy p. Wojciech Matyjasik, który razem z p. dyr. B. Orczyk wręczał wyróżnienia najlepszym uczniom i sportowcom. Na zakończenie uroczystości p. W. Matyjasik przekazał nagrodę Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy siostrze Marii Nikiel, która po 13 latach pracy w naszej szkole została przeniesiona do innej placówki.
Rok szkolny 2017/2018 zamykamy z przekonaniem, że wszystko nam się udało. Nasi uczniowie osiągnęli wiele sukcesów i mogą się cieszyć każdym wakacyjnym dniem.
Zapraszamy na fotorelację z tej miłej uroczystości. Do zobaczenia za 73 dni!

Zakończenie roku szk. 2017/2018  Zakończenie roku szk. 2017/2018  Zakończenie roku szk. 2017/2018  Zakończenie roku szk. 2017/2018

Zakończenie roku szk. 2017/2018  Zakończenie roku szk. 2017/2018  Zakończenie roku szk. 2017/2018  Zakończenie roku szk. 2017/2018

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony