Świetlica aktualności

Międzynarodowy Dzień Kropki przypada na 15 września i od 5 lat co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli wokół historii Vashti, bohaterki książki "Kropka" , autorstwa kanadyjskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci Petera Reynoldsa.
"Kropka" to napisana oszczędnym językiem i pięknie zilustrowana historia dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie.
Opowieść o Vashti poruszyła serca wielu dorosłych, którzy czytając ją swoim dzieciom, uczniom, rozmawiają o talentach drzemiących w każdym z nas.

Dzień Kropki i Kółka w świetlicy  Dzień Kropki i Kółka w świetlicy  Dzień Kropki w świetlicy  Dzień Kropki w świetlicy

Wychowawcy świetlicy zapraszają do udziału
w tworzeniu galerii fotografii wakacyjnej
„Razem zwiedzaliśmy cały świat”

• Na zdjęcia z Waszych letnich wypraw czekamy do 1 października 2018 r. Możecie je oddawać do wychowawców świetlicy. Stworzymy z nich niepowtarzalną, oryginalną mapę świata.
• Do zdjęć dołączajcie opisy miejsc, w których zostały zrobione. Czekamy na fotografie w dowolnym formacie (im większy tym lepiej wink).
• Udział w galerii zostanie nagrodzony dyplomem i słodkim poczęstunkiem.