facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W środę 20 września dzieci z klasy IIa i IIIa  wybrały się na warsztaty teatralne do Teatru Wielkiego. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali niezwykłej historii budynku opery, a następnie  oglądali  olbrzymią scenę i podziwiali elementy scenografii. Scena  opery okazała się jest tak duża, iż z łatwością pomieściłaby 10 piętrowy budynek. Niezwykłą atrakcją była podróż 30 metrowa windą. Podczas  zwiedzania wielkie  wrażenie zrobiły pracownie takie jak: malarnia, stolarnia,  rzeźbiarnia, ślusarnia oraz pracownie krawieckie. Byliśmy pod wielkim wrażeniem, kiedy kazało się, że wszystkie elementy scenografii, a także kostiumy są przygotowywane na miejscu przez pracowników teatru. Widzieliśmy przygotowujących się do próby artystów: baletnice i baletmistrzów. Odwiedziliśmy też garderobę, w której przechowuje się ponad 20 000 kostiumów. Na końcu znaleźliśmy się na scenie i poczuliśmy otaczającą nas  magię. Z pewnością wrócimy tam, żeby podziwiać przepiękne spektakle operowe i balet.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony