facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W tym tygodniu klasa 3a uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach. W poniedziałek 25.09.17r. byliśmy w MDK „Muranów” i uczyliśmy się programować. Wszyscy cieszyliśmy się, ponieważ udało nam się zdobyć nowe umiejętności. Zachęcamy do programowania!
We wtorek 26.09.17r. wybraliśmy się na „Festiwal zup”, gdzie spotkaliśmy się na warsztatach z panią dietetyk. Zostaliśmy podzieleni na grupy i opracowaliśmy zbilansowany, zdrowy jadłospis.Uczestniczyliśmy w zawodach, zdobyliśmy nagrody i degustowaliśmy zupy z różnych stron świata. Była piękna pogoda, a wrażenia smakowe niezapomniane. Polecamy!

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony