facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dzisiaj skorzystaliśmy z pięknej pogody i wyszliśmy na lekcję przyrody do Parku Krasińskich. Czekało nas trudne zadanie - rozpoznawanie gatunków drzew. Pani Lucynka - nasza operatywna i niezrównana w pomocy bibliotekarka szkolna, zaopatrzyła nas w atlasy przyrody. Na miejscu, już w parku, dostaliśmy zadanie do wykonania i... do dzieła! Praca w terenie była niesamowicie przyjemna. W praktyce mogliśmy rozeznać, które z naszych obserwacji są przydatne bardziej, a które mniej, do wykonania tego konkretnego zadania. Przykładowo: wysokość drzewa nie jest istotna, ale już cechy charakterystyczne liści - jak najbardziej! Z wycieczki wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia i sporą ilość materiału przyrodniczego. Wszystko wykorzystamy już w nadchodzącym tygodniu w naszych pracach plastycznych. :-)

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony