facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Pod koniec września klasa 3c wzięła udział w Festiwalu Nauki. Zajęcia odbyły się w Archiwum Państwowym na Krzywym Kole. Tytuł tych zajęć był bardzo zagadkowy, bo : " Czy wśród skarbów archiwalnych są też papierki po cukierkach?". Uczniowie 3c zapoznali się z pracą naukowca - archiwisty, poznaliśmy narzędzia jego pracy i spróbowaliśmy swoich sił w analizie starych dokumentów i ksiąg. Poznaliśmy dzięki temu wiele ciekawych - starych zawodów, zobaczyliśmy , jak dawno temu ludzie spędzali czas. Nawet przejechaliśmy się  na specjalnym archiwistycznym wózku. Zajęcia były bardzo ciekawe, może ktoś z nas będzie pracował kiedyś w archiwum?

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony