facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

21 listopada 2017 r. klasa 1b była na spotkaniu z pszczelarzem - "My robimy pyszny miód". Dowiedzieliśmy się, jak wygląda ul, kto w nim mieszka i za co jest  odpowiedzialny. Uzyskaliśmy odpowiedzi na pytania: skąd się bierze miód, do czego oprócz jedzenia jest używany, jak długo żyją pszczoły, dlaczego są takie ważne i  jak wygląda opieka nad nimi. Oglądaliśmy różne akcesoria, w które wyposażony jest pszczelarz, a nawet przymierzaliśmy ochronne kapelusze. Nie tylko Kubuś Puchatek lubi miód, my też go uwielbiamy, dlatego wszystkich ucieszyła degustacja, która odbyła się na zakończenie spotkania. Każdy zabrał ze sobą świecę samodzielnie wykonaną z plastra wosku oraz  mały słoiczek miodu. To były bardzo ciekawe zajęcia, a przy tym słodkie i pachnące. Spotkanie odbyło się  w Staromiejskim Domu Kultury w ramach Dni Globalnej Różnorodności.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony