facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Pomimo mroźnego dnia, klasa 3c wybrała się na spektakl teatralny " Przygody Pippi". Wśród kolorowych dekoracji i pięknej muzyki nasza mała bohaterka - Pippi zabrała nas do swojej Willi Śmiesznotki, na lekcje do szkoły, do cyrku i na strych, gdzie spotkaliśmy się z duchami. Zwyciężyła złodzieja, najsilniejszego człowieka świata, a przede  wszystkim upiekła pyszne pierniczki cynamonowe. Na zakończenie przedstawienia rozmawiała z nami o szkole i tabliczce mnożenia, której nie umie! Wszyscy serdecznie ją polubiliśmy!

Klasa 3c na spotkaniu z Pippi  Klasa 3c na spotkaniu z Pippi  Klasa 3c na spotkaniu z Pippi  Klasa 3c na spotkaniu z Pippi

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony