facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dnia 26.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 210 im. Bohaterów Pawiaka odbył się dzień piłki ręcznej.
Impreza miała na celu promocję i popularyzację piłki ręcznej, jako olimpijskiej dyscypliny sportu.
Udział wzięło siedem Szkół Podstawowych ze Śródmieścia. Po krótkim wstępie, wszystkie szkoły rozpoczęły wspólną rozgrzewkę przy muzyce. Następnie uczniowie wykonywali ćwiczenia w grupach na obwodzie stacyjnym z elementami gry w piłkę ręczną. Ostatnim punktem imprezy była rywalizacja w formie wyścigów rzędów. Po wspaniałej zabawie wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami oraz upominkami. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie imprezy oraz wspólną zabawę!

Dzień piłki ręcznej w SP 210  Dzień piłki ręcznej w SP 210  Dzień piłki ręcznej w SP 210  Dzień piłki ręcznej w SP 210

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony