Dnia 12.12.2017 mieliśmy zaszczyt gościć w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście u Pana Burmistrza Krzysztofa Czubaszka.
Z klas 1-7 została wytypowana delegacja naszych najzdolniejszych pływaków. Dzieci opowiadały o życiu codziennym, treningach oraz największych sukcesach.
Wspólnie stwierdziły że to dzięki współpracy szkoły, rodziców oraz klubu są w stanie łączyć naukę i sport na najwyższym poziomie.
Pan Burmistrz był pod wrażeniem jaki ogrom pracy nasi uczniowie wkładają w rozwój swojej kariery.
Wyraził słowa uznania, że tak zdolna młodzież reprezentuje naszą dzielnicę.
Przepytał nas ze znajomości pracy i funkcjonowania urzędu, a na koniec uhonorował dzieci upominkami i obiecał, że będzie trzymał kciuki za dalsze sukcesy.

Spotkanie z Burmistrzem  Spotkanie z Burmistrzem  Spotkanie z Burmistrzem