facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W minionym tygodniu klasy IVb oraz VIb miały przyjemność wziąć udział w wycieczce edukacyjnej, która jest częścią projektu „Edukacja Ekologiczna - Stacja Filtrów". W trakcie tej niezwykłej lekcji uczniowie uświadomili sobie, jak ciężko było żyć w XIX-wiecznej Warszawie, kiedy woda nie była dostarczana do gospodarstw domowych, a ta, z której korzystano pozostawiała wiele do życzenia. Czwartoklasiści dowiedzieli się, jak filtrowana jest woda w stolicy. Poznali również odpowiedź na nurtujące wielu z nas pytanie: Czy woda w kranie jest zdatna do picia?

IVb i VIb w Warszawskich Filtrach  IVb i VIb w Warszawskich Filtrach  IVb i VIb w Warszawskich Filtrach  IVb i VIb w Warszawskich Filtrach

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony