facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniach 21-22.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 210 przy ul. Karmelickej 13 rozegrany został turniej mini piłki siatkowej chłopców. Pierwszego dnia zawodów odbyły się eliminacje grupowe. Nasza szkoła rywalizowała w gr. A z SP 211, SP 203, SP 29 oraz SP 75. Ostatecznie po zaciętej rywalizacji w grupie zajęliśmy drugie miejsce ustępując jedynie SP 211.
Drugiego dnia zawodów w półfinale trafiliśmy na SP 210, gospodarzy turnieju oraz zwycięzców gr. B. Niestety po bardzo wyrównanym meczy ulegliśmy w dwóch setach. Warto zaznaczyć, że nasza ekipa spośród innych drużyn najbardziej dała się we znaki faworyzowanym gospodarzom. W meczu o 3 miejsce mierzyliśmy się z naszym grupowym rywalem SP 211. Po trudnym spotkaniu dla obu drużyn udało się nam wywalczyć 3 miejsce na podium. Turniej wygrała SP 210, drugie miejsce zajęła SP 12.
Naszą szkołę reprezentowali z klasy 6B: Igor Kacperski, Damian Kowalski, Michał Orzechowski, Oliwier Sawicki, Bogdan Emodi, Antoni Fronczak, Paweł Kucharczyk, z klasy 5C: Franciszek Zubik, Nikodem Karwowski oraz z klasy 7C: Franciszek Czapka.
Dziękujemy za włożony wysiłek oraz wspaniałą walkę do końca.
Gratulacje!!!

Turniej mini piłki siatkowej chłopców  Turniej mini piłki siatkowej chłopców  Turniej mini piłki siatkowej chłopców  Turniej mini piłki siatkowej chłopców

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony