facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Ostatnio w szkolnej świetlicy od rana pachniało truskawkami. Truskawkowe dania, truskawkowe stroje i nastroje - po prostu ŚWIĘTO TRUSKAWKI!!!
Tego dnia wszystkie dzieci przebywające w świetlicy miały okazję wykonać i spróbować: naleśników z świeżym dżemem truskawkowym lub musem truskawkowym, koktajlu truskawkowego z miętą, deseru ze świeżych truskawek z bitą śmietaną i granolą, herbatników maczanych w truskawkowym sosie, a także makaronu z truskawkowym błotkiem. Mmm, pychota! Zjedliśmy 16 kg tych pysznych owoców.
Pani Jola Krasuska przygotowała dla nas prezentację z garścią informacji na temat truskawek i ich pochodzenia. Czy wiedzieliście, że truskawki to gatunek wyprodukowany przez botaników i pochodzi z połączenia dwóch gatunków poziomek??? My nie wiedzieliśmy.
 
Truskawkowy Dzień  Truskawkowy Dzień  Truskawkowy Dzień  Truskawkowy Dzień
 
 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony