facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Osiągniecia

Zawodnicy UKP Polonia Warszawa z roczników 2004/2005/2006/2007 drużynowo zdobyli 2 miejsce na Mazowszu w klasyfikacji zawodów z cyklu Grand Prix Wmozp.

osiągnięcia 2017  osiągnięcia 2017  

 

Zakończyły się rozgrywki ligowe naszych drużyn piłkarskich. 

Klasa 7 c

1 miejsce w lidze Wojewódzkiej ( awans )
2 miejsce w Pierwszej Lidze Warszawskiej

Klasa 6 b

3 miejsce w Pierwszej Lidze Warszawskiej
2 miejsce w IV Lidze Warszawskiej ( awans )

Klasa 5c

2 miejsce w II Lidze Warszawskiej
2 miejsce w IV Lidze Warszawskiej ( awans )

Klasa 4d
1 miejsce w IV lidze ( awans )
1 miejsce w VI lidze ( awans )

Wywalczone awanse mogą świadczyć o tym że te pół roku było dla nas niezwykle udane. Przed nami długie zimowe przygotowania, a potem kolejne rozgrywki ligowe w których kolejny raz będziemy walczyć o najwyższe cele.

Oprócz znakomitej pracy nad podnoszeniem indywidualnymi umiejętnościami naszych zawodników, o czym świadczy liczba wychowanków, także nasze zespoły od lat należą do najlepszych na Mazowszu i w kraju.
Niezliczona liczba tytułów mistrza Mazowsza w różnych kategoriach wiekowych, wiele medali na poziomie mistrzostw Polski to nasza wizytówka. Oto największe sukcesy ostatnich lat:

2000: Vice Mistrzostwo Polski juniorów starszych rocznik 1981
2001: III miejsce mistrzostw Polski juniorów starszych rocznik 1982
2002: półfinał mistrzostw Polski juniorów starszych rocznik 1983
2005: Vice mistrzostwo Polski w kategorii juniorów starszych 1986 – wywalczył rocznik 1987
2006: półfinał mistrzostw Polski juniorów starszych rocznik 1987
2008: Vice mistrzostwo Polski w kategorii juniorów starszych rocznik 1989
2009: ćwierćfinał mistrzostw Polski juniorów starszych rocznik 1990
2011: III miejsce mistrzostw Polski (Moda Ekstraklasa)
2013: Półfinał okręgowego Pucharu Polski seniorów (rocznik 1995)
2014: III miejsce mistrzostw Polski w kategorii juniorów młodszych rocznik 1996
2014: Półfinał okręgowego Pucharu Polski seniorów (rocznik 1995)
2015: IV miejsce mistrzostw Polski w kategorii juniorów młodszych rocznik 1998
2015: Półfinał mistrzostw Polski w kategorii junior starszy rocznik 1996
2017: III miejsce mistrzostw Polski w kategorii juniorów młodszych rocznik 2000

Drugi semestr rozpoczęliśmy od zawodów z cyklu Grand Prix Wmozp roczników 2007,2006,2005,2004

GP Wmozp 2005/2004
W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 6 miejsce.
W punktacji medalowej zajęliśmy 7 miejsce z 5 medalami:
Srebrny medal - sztafeta dziewcząt 4x100 zmiennym w składzie: Grabiszewska Maja, Gajcy Natalia, Grabiszewska Martyna i Eliza Sójka
Indywidualne medale zdobyli:
Klaudia Tarasiewicz: złoto - 100 dow i 200 grzb, srebro - 50 dow
Staś Bolek - srebro 100 motyl
W finałach znaleźli się również:
Zosia Tymińska (6msc 200 klas), Natalia Gajcy (4msc 100 motyl), Eliza Sójka (4msc 200zm), Staś Bolek (4msc 50dow)

GP Wmozp 2007
W Klasyfikacji medalowej zajęlimy 6 miejsce z 5 medalami:
Brazowy medal -sztafeta 4X50 m dowolnym dziewczat
(Maciejewska,Oraszek,Tomkiel,Drozdowska)
Antonina Maciejewska-2ms-100m stylem dowolnym
Beniamin Ziolecki-3msc-200m stylem klasycznym
Szymon Krolik-3msc-100m stylem motylkowym
Iwo Kozlowski-3msc-200m stylem grzbietowym
W finałach znalazła się rownież Karolina Oraszek - 6msc 50 m stylem dowolnym, 4msc 100 m stylem dowolnym.

GP Wmozp 2006
Grigorij Bogartyriow - 3 msc 50 m stylem klasycznym, 3msc 200m stylem klasycznym

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony