GODZINY OTWARCIA:
7.00-18.00

WITAMY!

W roku szkolnym 2018/2019 przyjęliśmy do naszej świetlicy ponad 300 uczniów, którzy korzystają z naszej opieki w różnych porach dnia. Staramy się, aby świetlica była dla nich zarówno miejscem odpoczynku, jak i rozwijania zainteresowań. Pragniemy by dzieci spędzały tu czas aktywnie i kreatywnie. Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi nauczycielami. Przygotowana przez nas oferta zajęć dodatkowych oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.

Staramy się aby uczniowie czuli się u nas komfortowo. Mamy wyremontowane, nowocześnie wyposażone pomieszczenia na parterze. Systematycznie kupujemy nowe pomoce dydaktyczne, gry planszowe i zabawki.

Od tego roku szkolnego wprowadziliśmy dla naszych podopiecznych system motywacyjny, podsumowujący zachowanie podczas pobytu w szkolnej świetlicy. Co dwa miesiące wyróżniamy drobnymi nagrodami rzeczowymi uczniów zaangażowanych, prezentujących koleżeńską postawę, kreatywnych oraz tych którzy pracują nad własnymi słabościami.