Piotr Jan Piotrowski - "absolwent AWF, były zawodnik Legii Warszawa jeden z najlepszych trenerów pływania w Polsce (aktualnie Polonia Warszawa). Przede wszystkim pedagog i wychowawca. Bezczynność i nuda to terminy mu zupełnie obce - każde 2 minuty obozu są skrzętnie wykorzystane. Od lat zaraża dzieci i rodziców bakcylem wszelkich rodzajów aktywności sportowej i turystycznej."

Andrzej Krzysztof Gozdalik ur. 1958 w Warszawie, trener pływania I klasy.Ukończył warszawską AWF w 1982 r., pracował jako trener pływania w CWKS Legia Warszawa, był wykładowcą w AWF Warszawa. Od 1999 r. pracuje jako trener pływania w MKS Polonia Warszawa.W latach 2003 – 2010 był koordynatorem pływania w SMS Warszawa.Jego podopiecznymi byli mi.in.: Łukasz Gąsior - dwukrotny mistrz Europy Juniorów (2004 Lisbona); Mariusz Winogrodzki – vice mistrz oraz brązowy medalista MEJ (Budapeszt 2005); Bartłomiej Miziak, Damian Paczkowski, Jan Chmura, Elżbieta Dąbrowska, Łukasz Herbst, Piotr Słotwiński – uczestnicy i finaliści MEJ, wielokrotni mistrzowie i rekordziści Polski seniorów i juniorów,reprezentanci Kadry Narodowej w pływaniu.

Łukasz Rybiński - Trener pływania I klasy, starszy ratownik WOPR. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.  Absolwent SGH w Warszawie (Marketing Sportu).
W latach 1998-2002 główny trener Towarzystwa Pływackiego Skalar Słupsk, w której prowadził m.in. Beatę Kamińską (Mistrzyni Europy 100m st. klas – Triest 2005). Z zawodnikami tego klubu osiągał wysokie wyniki, wielokrotnie brał udział w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz Juniorów osiągając tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie.
W latach 2006-2009 trener UKS Jagiellonka Warszawa (rocznik 1997), od roku 2009 w warszawskiej Polonii (roczniki 1998, 2000 i 2004).

Aktywny zawodnik - uczestnik Mistrzostw Świata Masters w pływaniu - Budapeszt 2017 i Mistrzostw Europy Masters w pływaniu - Kranj 2018.

Właściciel firmy turystycznej organizującej wyjazdy dla dzieci i młodzieży.

Przemysław Piotrowski - absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.Były zawodnik klubu MKS Polonia Warszawa. Finalista i medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Trener pływania,instruktor narciarstwa.gimnastyki sportowej i judo.

Magdalena Wiesiołek - absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.Była zawodniczka klubu MKS Polonia Warszawa.Medalistka i Finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Reprezentantka kadry narodowej w Pięcioboju Nowoczesnym.Medalistka Mistrzostw Polski,finalistka Mistrzostw Świata i Europy.Trener pływania,instruktor narciarstwa i fitness.
    Wojciech Kobylarczyk – trener pływania II klasy, absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ratownik WOPR oraz instruktor gimnastyki podstawowej. Poprzednio trener w klubach UKS Rekin Warszawa, UKS "GIM92 Ursynów" Warszawa oraz UKS Jagiellonka Warszawa. Jego zawodnicy mają na swoim koncie wiele osiągnięć: Antoni Fronczak został Wielobojowym Mistrzem Polski, a Karina Wilanowska zajęła 4 miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji. Ekipa pod jego okiem zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Szkół Sportowych w Raciborzu 2017. Co roku drużyna złożona z jego zawodników znajduje się w pierwszej 10 najlepszych Drużyn na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików. Aż 5 jego zawodników zostało powołanych do Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Jest również trenerem Międzywojewódzkiego Mistrza Polski Młodzików w dwuboju nowoczesnym.