Akcje

W poniedziałek zakończyła się akcja "Przytul Misia". Udało się zebrać 26 pluszaków, które trafią do dzieci-świadków i ofiar wypadków. Dzięki Waszemu wsparciu, chociaż w małym stopniu uda się zminimalizować stres spowodowany tak traumatycznymi wydarzeniami.
Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych akcjach.

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu.

Zarząd oraz Rada Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy we współpracy z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego
i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SP ZOZ w Warszawie zapraszają do udziału w zbiórce pluszowych misiów dla
poszkodowanych dzieci przewożonych karetkami.

Przebyte urazy, nieznane osoby, medyczna aparatura i pośpiech, które towarzyszą podróży karetką mogą wywołać niepokój szczególnie wśród najmniejszych pacjentów. Możemy im jednak pomóc odnaleźć się w nowej sytuacji. Co możemy zrobić? Podzielić się przytulanką, która ukoi nerwy i doda odwagi maluchom!
Ze względu na wymogi sanitarne prosimy o dzielenie się wyłącznie nowymi zabawkami.

Zbiórka maskotek odbędzie się od 17 września do 15 października br.
Pluszaki oddajemy do pań: Renaty Chmielarz i Joanny Matryby.