Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza Nakrętkowy Konkurs
Cel: Zbieramy plastikowe nakrętki, które później zostaną sprzedane a uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację Patryka - podopiecznego Szkoły Twórczej Nauki Vinci.

Jak zbierać nakrętki?: Nakrętki należy zbierać z podziałem na klasy. Powinny być one magazynowane w workach foliowych, odpowiednio w poszczególnych klasach.

Do kiedy trwa akcja?: 14 marca

Kto waży korki zebrane w poszczególnych klasach?: Ważenia dokonuje koordynator akcji na terenie szkoły

Kto wygrywa w konkursie?: Główną nagrodę zdobywa szkoła, która zbierze najwięcej nakrętek w przeliczeniu na jednego ucznia.
Wygrywa również klasa, która w danej szkole zbierze najwięcej nakrętek w przeliczeniu na jednego ucznia.

Co jest nagrodą?: Nagrodą główną dla szkoły są dwugodzinne warsztaty z efektywnej nauki dla wszystkich uczniów szkoły (w siedzibie Vinci-Imielin lub Vinci-Bemowo), nauczycieli oraz rodziców (w zwycięskiej szkole).
Nagrodą dla klasy wygranej w danej szkole są dwugodzinne warsztaty z efektywnej nauki w siedzibie Vinci-Imielin lub Vinci-Bemowo.