Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego - Klasa 6c

Wychowawca

Agnieszka Kowalik

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie do życia w rodzinie Beata Orczyk
08:55 - 09:40 matematyka 25 Izabella Kraszewska
09:50 - 10:35 język polski 23 Beata Orczyk
10:45 - 11:30 historia i społeczeństwo 29 Izabela Walicka
11:50 - 12:35 muzyka 3 Agnieszka Kowalik
12:55 - 13:40 wychowanie fizyczne Anna Gąstał - Kaczmarek
13:55 - 14:40 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Agnieszka Strzyżewska
14:45 - 15:30 piłka nożna
15:35 - 16:20 piłka nożna

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 piłka nożna
08:55 - 09:40 piłka nożna
09:50 - 10:35 matematyka 25 Izabella Kraszewska
10:45 - 11:30 język polski 23 Beata Orczyk
11:50 - 12:35 język hiszpański 25 Rudnik Maciej
12:55 - 13:40 religia 28 Krzysztof Jabłoński
13:55 - 14:40 wychowanie fizyczne Anna Gąstał - Kaczmarek
14:45 - 15:30 język angielski 22 Eliza Czerniga
15:35 - 16:20 plastyka 3 Maria Olizar - Zakrzewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 matematyka 25 Izabella Kraszewska
09:50 - 10:35 matematyka 25 Izabella Kraszewska
10:45 - 11:30 język polski 23 Beata Orczyk
11:50 - 12:35 język angielski 22 Eliza Czerniga
12:55 - 13:40 historia i społeczeństwo 29 Izabela Walicka
13:55 - 14:40 wychowanie fizyczne Anna Gąstał - Kaczmarek
14:45 - 15:30 zajęcia komputerowe grupa 2 27 Jolanta Llas

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 piłka nożna
08:55 - 09:40 piłka nożna
09:50 - 10:35 język polski 23 Beata Orczyk
10:45 - 11:30 język polski 23 Beata Orczyk
11:50 - 12:35 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Agnieszka Strzyżewska
12:55 - 13:40 język hiszpański 25 Rudnik Maciej
13:55 - 14:40 zajęcia techniczne 3 Jolanta Krasuska
14:45 - 15:30 religia 29 Krzysztof Jabłoński
15:35 - 16:20 zajęcia komputerowe grupa 1 27 Jolanta Llas

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 piłka nożna
08:55 - 09:40 piłka nożna
09:50 - 10:35 matematyka 25 Izabella Kraszewska
10:45 - 11:30 język polski 23 Beata Orczyk
11:50 - 12:35 język angielski 22 Eliza Czerniga
12:55 - 13:40 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Agnieszka Strzyżewska
13:55 - 14:40 wychowanie fizyczne Anna Gąstał - Kaczmarek
14:45 - 15:30 godzina wychowawcza 3 Agnieszka Kowalik