Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego - Klasa 4a

Wychowawca

Karolina Majtczak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
08:55 - 09:40 religia 3 Siostra Paula Nikiel
09:50 - 10:35 język polski 21 Karolina Majtczak
10:45 - 11:30 język angielski grupa 1 22 Mariola Pachnia
język angielski grupa 2 23 Renata Zaczek
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne grupa 1 Joanna Penkala-Smolec
wychowanie fizyczne grupa 2 Anna Gąstał - Kaczmarek
12:55 - 13:40 matematyka 25 Ewa Sarna
16:25 - 17:10 etyka 29 Izabela Walicka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne grupa 1 Joanna Penkala-Smolec
08:55 - 09:40 język polski 21 Karolina Majtczak
09:50 - 10:35 matematyka 24 pracownia przyrodnicza Ewa Sarna
10:45 - 11:30 historia i społeczeństwo 29 Izabela Walicka
11:50 - 12:35 zajęcia komputerowe grupa 1 27 Jolanta Llas
wychowanie fizyczne grupa 2 Anna Gąstał - Kaczmarek
12:55 - 13:40 język angielski grupa 1 22 Mariola Pachnia
język angielski grupa 2 21 Renata Zaczek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język hiszpański 25 Rudnik Maciej
08:55 - 09:40 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
09:50 - 10:35 muzyka 3 Agnieszka Kowalik
10:45 - 11:30 godzina wychowawcza 21 Karolina Majtczak
11:50 - 12:35 język polski 21 Karolina Majtczak
12:55 - 13:40 religia 25 Siostra Paula Nikiel
16:25 - 17:10 etyka 29 Izabela Walicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 matematyka 25 Ewa Sarna
09:50 - 10:35 plastyka 3 Maria Olizar - Zakrzewska
10:45 - 11:30 język angielski grupa 1 22 Mariola Pachnia
wychowanie fizyczne grupa 2 Anna Gąstał - Kaczmarek
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne grupa 1 Joanna Penkala-Smolec
język angielski grupa 2 25 Renata Zaczek
12:55 - 13:40 język polski 21 Karolina Majtczak
13:55 - 14:40 zajęcia komputerowe grupa 2 27 Jolanta Llas

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 21 Karolina Majtczak
08:55 - 09:40 matematyka 22 Ewa Sarna
09:50 - 10:35 język hiszpański 29 Rudnik Maciej
10:45 - 11:30 zajęcia techniczne 21 Jolanta Krasuska
11:50 - 12:35 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
12:55 - 13:40 wychowanie fizyczne grupa 1 Joanna Penkala-Smolec
wychowanie fizyczne grupa 2 Anna Gąstał - Kaczmarek