Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego - Klasa 4b

Wychowawca

Izabela Walicka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 23 Małgorzata Słonawska
08:55 - 09:40 godzina wychowawcza 29 Izabela Walicka
09:50 - 10:35 język angielski 3 Renata Zaczek
10:45 - 11:30 basen
11:50 - 12:35 basen
12:55 - 13:40 basen
13:55 - 14:40 matematyka 25 Ewa Sarna
14:45 - 15:30 wychowanie fizyczne Joanna Penkala-Smolec
15:35 - 16:20 zajęcia komputerowe grupa 2 27 Jolanta Llas
16:25 - 17:10 etyka 29 Izabela Walicka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 25 Ewa Sarna
08:55 - 09:40 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
09:50 - 10:35 język polski 23 Małgorzata Słonawska
10:45 - 11:30 basen
11:50 - 12:35 basen
12:55 - 13:40 basen
13:55 - 14:40 język hiszpański 25 Rudnik Maciej
14:45 - 15:30 plastyka 3 Maria Olizar - Zakrzewska
15:35 - 16:20 religia 29 Krzysztof Jabłoński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 22 Ewa Sarna
08:55 - 09:40 język angielski 29 Renata Zaczek
09:50 - 10:35 język polski 23 Małgorzata Słonawska
10:45 - 11:30 basen
11:50 - 12:35 basen
12:55 - 13:40 basen
13:55 - 14:40 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
14:45 - 15:30 wychowanie fizyczne Joanna Penkala-Smolec
15:35 - 16:20 zajęcia komputerowe grupa 1 27 Jolanta Llas
16:25 - 17:10 etyka 29 Izabela Walicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Joanna Penkala-Smolec
08:55 - 09:40 historia i społeczeństwo 29 Izabela Walicka
09:50 - 10:35 język polski 22 Małgorzata Słonawska
10:45 - 11:30 basen
11:50 - 12:35 basen
12:55 - 13:40 basen
13:55 - 14:40 język hiszpański 25 Rudnik Maciej
14:45 - 15:30 muzyka 3 Agnieszka Kowalik
15:35 - 16:20 zajęcia techniczne 21 Jolanta Krasuska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 25 Ewa Sarna
08:55 - 09:40 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
09:50 - 10:35 język polski 23 Małgorzata Słonawska
10:45 - 11:30 basen
11:50 - 12:35 basen
12:55 - 13:40 basen
13:55 - 14:40 język angielski 21 Renata Zaczek
14:45 - 15:30 wychowanie fizyczne Joanna Penkala-Smolec
15:35 - 16:20 religia 29 Krzysztof Jabłoński