Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego - Klasa 4c

Wychowawca

Renata Panasiuk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 29 Siostra Paula Nikiel
08:55 - 09:40 matematyka 28 Renata Panasiuk
09:50 - 10:35 język polski 22 Joanna Czarnocka
10:45 - 11:30 piłka nożna
11:50 - 12:35 piłka nożna
12:55 - 13:40 język angielski 22 Mariola Pachnia
13:55 - 14:40 wychowanie fizyczne Jakub Kaźmierczak
14:45 - 15:30 zajęcia komputerowe grupa 2 27 Jolanta Llas

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
08:55 - 09:40 matematyka 28 Renata Panasiuk
09:50 - 10:35 język polski 29 Joanna Czarnocka
10:45 - 11:30 piłka nożna
11:50 - 12:35 piłka nożna
12:55 - 13:40 wychowanie fizyczne Jakub Kaźmierczak
13:55 - 14:40 język angielski 21 Mariola Pachnia

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 godzina wychowawcza 28 Renata Panasiuk
08:55 - 09:40 język hiszpański 21 Rudnik Maciej
09:50 - 10:35 język polski 21 Joanna Czarnocka
10:45 - 11:30 historia i społeczeństwo 29 Izabela Walicka
11:50 - 12:35 muzyka 3 Agnieszka Kowalik
12:55 - 13:40 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
13:55 - 14:40 religia 25 Siostra Paula Nikiel

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 28 Renata Panasiuk
08:55 - 09:40 plastyka 3 Maria Olizar - Zakrzewska
09:50 - 10:35 język polski 21 Joanna Czarnocka
10:45 - 11:30 piłka nożna
11:50 - 12:35 piłka nożna
12:55 - 13:40 zajęcia techniczne 3 Jolanta Krasuska
13:55 - 14:40 język angielski 23 Mariola Pachnia
14:45 - 15:30 wychowanie fizyczne Jakub Kaźmierczak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia komputerowe 27 Jolanta Llas
08:45 - 09:40 matematyka 28 Renata Panasiuk
09:50 - 10:35 przyroda 24 pracownia przyrodnicza Anna Kwiatkowska
10:45 - 11:30 piłka nożna
11:50 - 12:35 piłka nożna
12:55 - 13:40 język hiszpański 25 Rudnik Maciej
13:55 - 14:40 język polski 23 Joanna Czarnocka
14:45 - 15:30 wychowanie fizyczne Jakub Kaźmierczak