03 października 2017 23:47 | Aktualności

Zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów

Pierwsze zawody pływackie w sezonie 2017/2018 z udziałem licznej ekipy (38 osób) UKP Polonia Warszawa ze Szkoły Podstawowej Nr 158 przy ul. Ciasnej 13.

• Na około 100 osobostartów – ani jednej dyskwalifikacji! Gratulacje dla zawodników.
  • Wiele wartościowych wyników oraz rekordów życiowych.
  • Klaudia Tarasiewicz (13 lat) oraz Eryk Osóbka-Morawski (9 lat) – najlepszymi zawodnikami imprezy w swoich kategoriach wiekowych; Stanisław Bolek (12 lat) – drugie miejsce!
  • Medale zdobyli: Eryk Osóbka-Morawski – 4 złote i 1 srebrny, Klaudia Tarasiewicz – 3 złote, Stanisław Bolek – 3 złote i 1 brązowy, Anna Tomkiel – 1 brązowy oraz Mateusz Redzyński vel Rydzyński – 1 złoty i 1 brązowy i Roch Szewczyk – 1 złoty.
  • Niespodzianka – złoty medal sztafety chłopców w składzie: Stasiek B., Roch Sz., Mateusz RvR., Eryk O-M.
  • Najlepsze  występy naszych najmłodszych zawodników (8 lat): Maja Bieniecka (50 dow., 50 gb.), Franciszek Potrzebowski (50 dow., 50 klas., 50 gb.), Piotr Tarasiewicz (50 klas.) i Jerzy Nadolny (50 gb., 50 klas.).
  • Osobiście dziękuję Rodzicom przybyłym do Ciechanowa, jak również trenerowi Piotrowi Piotrowskiemu za doping na zawodach oraz pomoc w opiece nad dziećmi.

Raz jeszcze składam gratulacje wszystkim dzieciakom za sportową postawę i bardzo dobre zachowanie podczas imprezy.

Trener Andrzej Gozdalik

Zdjęcia: