facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

GODZINY OTWARCIA:
7.00-18.00
tel. 22 539 13 65

WITAMY W SZKOLNEJ ŚWIETLICY! smile wink surprised

W roku 2019/2020 przyjęliśmy do naszej świetlicy ponad 300 „Świetlików”, którzy pozostają pod naszą opieką w różnych porach dnia.
Pragniemy, aby świetlica była dla naszych podopiecznych zarówno miejscem odpoczynku, jak i rozwijania zainteresowań, dlatego też nasze działania zmierzają do tego, by dzieci spędzały tu czas aktywnie i kreatywnie, w atmosferze życzliwości i zrozumienia oraz zachęty do działania.
Przygotowana przez nas oferta zajęć dodatkowych stworzona została wg naszych zainteresowań, którymi chcemy „zarazić” nasze dzieci wink
Kadra „rządząca” zatroszczyła się o przeprowadzenie generalnego remontu pomieszczeń świetlicowych, w którym uczestniczyli nauczyciele oraz rodzice, a także o przyjazne wyposażenie sal, toteż mówią o nas „na mieście”, że mamy najnowocześniejszą świetlicę w Śródmieściu! Posiadamy też swoją własną kuchnię, w której prowadzimy tematyczne zajęcia kulinarne z dziećmi, a następnie przeprowadzamy degustację laughing
Dzięki dobrowolnym składkom Rodziców systematycznie zaopatrzamy się w nowe pomoce dydaktyczne, gry planszowe, czy zabawki.

Zapraszamy :)
Nauczyciele świetlicy

 

 

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony