facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

 

Zespół edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego

  • Renata Chmielarz – nauczycielka klasy 2b
  • Izabela Falba – nauczycielka klasy 2a
  • Małgorzata Goszczyńska – nauczycielka klasy 1b
  • Renata Kosiacka – nauczycielka oddziału przedszkolnego
  • Ewa Pasternak – nauczycielka klasy 3a
  • Agnieszka Szczygielska - nauczycielka klasy 1a
  • Teresa Szwedek – nauczycielka oddziału przedszkolnego
  • Grażyna Tomczyk – Wiślicka – nauczycielka klasy 2c
  • Hanna Zajkowska (koordynator zespołu) – nauczycielka klasy 3b


Zespół humanistyczny, przedmiotów artystycznych, religii i etyki

  • Joanna Matryba - j. polski
  • Paulina Montewka - j. polski
  • Katarzyna Reszczyńska-Urban - j. polski
  • Małgorzata Słonawska - j. polski
  • Natalia Szatkowska – j. polski
  • Joanna Tomaszewska – wiedza o społeczeństwie
  • Renata Trębicka - historia
  • Izabela Walicka (koordynator zespołu) – historia

    • Agnieszka Jaśkiewicz - plastyka
    • Agnieszka Kowalik - muzyka
    • Jolanta Krasuska - technika

      •    S. Anastazja - religia
      •    Igor Bartosik – etyka
      •    Agata Niedźwiecka - religia

  • Agnieszka Krysik – biblioteka


Zespół języków obcych

  • Eliza Czerniga (koordynator zespołu) - j. angielski
  • Agata Michalska - j. hiszpański
  • Katarzyna Mroczyk - j. angielski
  • Herrera Javier Parrado - j. hiszpański
  • Agata Sałacińska - j. angielski
  • Monika Surma - j. angielski
  • Renata Zaczek - j. angielski


Zespół nauczycieli matematyki i informatyki

  • Wojciech Augustyniak - matematyka
  • Justyna Czyż-Kulpińska - matematyka
  • Joanna Jakubik - matematyka
  • Renata Panasiuk (koordynator zespołu) - matematyka
  • Mateusz Padysz - informatyka

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych (przyroda, fizyka, chemia, geografia, biologia)

  • Maja Dziarkowska - biologia, geografia
  • Barbara Kończyk - fizyka
  • Anna Kwiatkowska (koordynator zespołu) - biologia, geografia, przyroda
  • Agnieszka Jaskólska - biologia, chemia

 

Zespół ds. sportu

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Joanna Penkala - Smolec (koordynator zespołu)
  • Łukasz Sawoniuk

Trenerzy pływania:

  • Agata Chmarra
  • Andrzej Gozdalik
  • Wojciech Kobylarczyk
  • Piotr Piotrowski
  • Przemysław Piotrowski
  • Łukasz Rybiński
  • Magdalena Wiesiołek

Trenerzy piłki nożnej:

  • Jakub Kaźmierczak
  • Michał Maliszewski
  • Damian Miśkurka
  • Maciej Wesołowski

Trenerzy piłki siatkowej:

  • Marcelina Nowak
  • Patryk Piątkowski

    Dorota Redzińska vel Rydzyńska - edukacja dla bezpieczeństwa


 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony