Cóż to był za fantastyczny dzień!!!. W poniedziałek klasa IA, IB i IIIA skorzystała z pięknej i słonecznej pogody.  Wspólnie odwiedzili Park Krasińskich, a zabaw było co nie miara. Bądźcie z nami i odwiedźcie naszą galerię:):):)

Zabawy w Parku Krasińskich  Zabawy w Parku Krasińskich  Zabawy w Parku Krasińskich  Zabawy w Parku Krasińskich

Fioletowo, śliwkowo,  słodko i pachnąco. Tak w świetlicy spędzaliśmy piątek: piekąc śliwkowe ciasta, gotując knedle i smażąc pyszne powidła. Sami zobaczcie:):):)

Dzień śliwki  Dzień śliwki  Dzień śliwki  Dzień śliwki

Pandemia daje się nam we znaki już parę miesięcy. Nie udało się w związku z tym zorganizować lekcji w Muzeum Ziemi. Nasze rozwiązanie? :-) Muzeum przyszło do 3a. :-) Na lekcję o jaskiniach, wulkanach i powstawaniu skał p. Iza przywiozła kilka kilogramów minerałów. Oglądaliśmy przez lupy kamienie chyba we wszystkich możliwych kolorach. Okrzyk 3a: JEST TEŻ ZŁOTO! - kolejny raz wywołałby uśmiech poszukiwaczy tego cennego kruszcu. To piryt, nazywany też złotem głupców, gdyż często bywa mylony ze złotem. Prawdziwe złoto jest miękkie, jak plastelina. ;-)

Minerały w kl.3a  Minerały w kl.3a  Minerały w kl.3a  Minerały w kl.3a

Dzień Kropki to dzień kreatywności i twórczości. Pamiętajmy, że wszelkie ograniczenia istnieję tylko w naszych głowach. Wspierajmy nasze dzieci, by nie bały się eksperymentować, fantazjować, wymyślać, realizować najbardziej szalone pomysły i sięgać po więcej:):):):)

Dzień kropki  Dzień kropki  Dzień kropki  Dzień kropki

Miło nam poinformować o powołaniach 10 uczniów naszej szkoły uczących się w klasach sportowych pływackich do WOJEWÓDZKIEJ KADRY MŁODZIKA
Podopieczni Wiesiołek Magdaleny oraz Gozdalika Andrzeja stanowią ok 20% całego składu i są to :
1. Maciejewska Antonina
2. Oraszek Karolina
3. Taraszkiewicz Zofia
4. Michalska Pola
5. Królik Szymon
6. Kozłowski Iwo
7. Osóbka- Morawski Eryk
8. Czajka Maciej
9. Polkowski Piotr
10. Redziński vel Rydzyński Mateusz

Powołane osoby

Powołanym oraz trenerom serdecznie gratulujemy.

Nasza klasa 1 a, już od końca sierpnia wspaniale pracuje i bawi się w naszej szkole. Przez ostatnie 2 tygodnie poznaliśmy kilka liter i cyferek, rysujemy, konstruujemy, uważnie pracujemy na lekcjach, a po minach widać, że w naszej szkole jest nam wspaniale, pozdrawiamy inne pierwszaki.:)

Zajęcia klasy 1a  Zajęcia klasy 1a  Zajęcia klasy 1a  Zajęcia klasy 1a

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego uczniowie klas 0-1 wzięli udział w zajęciach adaptacyjnych. Dzieci miały okazję poznać swoich wychowawców, sale lekcyjne, wybierały swoje szafki, przyklejały znaczki klasowe i ogólnie świetnie się bawiły.

Zajęcia adaptacyjne kl.1  Zajęcia adaptacyjne kl.1  Zajęcia adaptacyjne kl.1  Zajęcia adaptacyjne kl.1

💪Z przyjemnością informujemy o kolejnych wyróżnieniach dla chłopców z klas piłkarskich.

🔥Olaf Khan (8c) i Dawid Radomski (7d) zostali powołani na kolejny mecz kadry MZPN. Podopieczni trenerów Michała Maliszewskiego i Dawida Wojteckiego zmierzą się z reprezentacją województwa lubelskiego.

⚡️Okazje na zebranie kolejnych sportowych doświadczeń będą mieli także podopieczni trenerów Damiana Miśkurki i Mateusza Piwko z Polonii 2008. Powołania na wrześniowe konsultacje kadr MZPN otrzymali Sebastan Romanowski (6e), Franek Rzeszutek (7d) i Igor Pik.

W piątek klasy 0-1 miały spotkanie z Policjantem, na którym omawiane były zasady bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Policjant sprawdzał znajomość zachowania się na przejściu dla pieszych, omawiał znaki drogowe oraz pytał "na co musi uważać każdy rowerzysta?". Dzieci wykazały się szeroką wiedzą w ty zakresie.

Spotkanie z Policjantem kl.0-1  Spotkanie z Policjantem kl.0-1  Spotkanie z Policjantem kl.0-1  Spotkanie z Policjantem kl.0-1

twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej