facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Przeżywaliśmy uroczystość Bożego Ciała, w której dzieci naszej szkoły brały wybitny udział.
Na procesji centralnej ulicami Warszawy, grupa dzieci niosła na samym czele różaniec procesyjny.
W godzinach popołudniowych, trzydziestoosobowa grupa dzieci brała udział w procesji parafialnej. Najbardziej wytrwała okazała się grupa dziewcząt, które przez cały tydzień aktywnie brała udział w procesjach tzw. Oktawy Bożego Ciała. Ks. Proboszcz docenił nasze starania, fundując nam słodycze i lody, na które chodziliśmy prawie codziennie. Radości było wiele, gdy okazało się, że po spożyciu lodów ktoś wygrał kolejnego.
Wszystkim dzieciom gratuluję wytrwałości, a Rodzicom dziękuję za wsparcie.
s.Paula Nikiel
Nasze dzieci na Bożym Ciele  Nasze dzieci na Bożym Ciele  Nasze dzieci na Bożym Ciele  Nasze dzieci na Bożym Ciele
 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony