Wypoczynek dzieci i młodzieży w ramach warszawskiej Akcji Zima w Mieście w tym roku ponownie odbędzie się w naszej szkole.
W ramach ferii od 10.02 do 21.02.2020, wypoczynek będzie podzielony na dwa turnusy ( Turnus I 10-14.02; Turnus II 17-21.02).

Rekrutacja uczniów warszawskich szkół oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Warszawie rozpocznie się 14.01.2020 r. o godz. 12:00 poprzez stronę internetową www.warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl do 21.01.2020r. do 12:00.
Rejestracji dokonujemy, po uprzednim założeniu konta, za pomocą numeru PESEL dziecka (w przypadku braku numeru PESEL należy się skonsultować z kierownikiem wypoczynku w naszej szkole - p. Pauliną Montewką).
24.01.2020r. pojawi się informacja o uczniach zakwalifikowanych. Po otrzymaniu takiej informacji opiekunowie ucznia zobowiązani będą pobrać z systemu kartę kwalifikacyjną, uiścić opłatę za opiekę (10zł/dzień) i wyżywienie (10zł/dzień) i do dnia 31.01.2020r. przekazać dokumenty do placówki.
03.02.2020r. przedstawiona zostanie lista uczniów przyjętych do akcji Zima w mieście, następnie po aktualizacji wykazu miejsc rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca.
W ramach wypoczynku uczniowie będą pod stałą opieką opiekunów i instruktora sportowego na terenie placówki i poza nią w godz. 7:30 - 17:00. Na ten czas przewidziane zostały liczne wyjścia kulturalne i edukacyjne oraz zajęcia interaktywne i sportowe organizowane na terenie szkoły.

Zachęcamy do sprawnego logowania, ponieważ ilość przydzielonych miejsc jest ograniczona. W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z kierownikiem wypoczynku - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zima w mieście

twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej