facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W tym roku szkolnym nasza szkoła weźmie udział w akcji "Zima w mieście". W planach mamy zajęcia na terenie szkoły, jak i wyjścia poza szkołę (do kina, na pływalnię i inne). W czasie akcji będzie działała szkolna stołówka (śniadanie i obiad).
Zapisy poprzez system rekutacji rozpoczną się dla Państwa 04 grudnia o godz 12.00 i potrwają do 13 grudnia 2018 godz. 12.00 (www.warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl). Dziecko będzie można zapisać na jeden lub dwa tygodnie ferii (28.01-8.02.2019).
Liczba miejsc jest ograniczona, ale mamy nadzieję, że wystarczy dla wszystkich zainteresowanych.
Serdecznie zapraszamy

Zima w mieście

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony