facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Bombowy finisz na koniec sezonu zaliczyli nasi 13-letni pływacy. W Ostrowcu Świętokrzyskim wywalczyli Drużynowe Mistrzostwo Polski Młodzików 13 letnich,  dominując całe zawody i konkurencję. W tym roku w mistrzostwach brało udział 121 klubów. Pierwszy Rekord Polski wywalczyła cała drużyna zdobywając najwięcej punktów w  7-letniej historii zawodów. W dwóch rundach odbywających się w marcu i w czerwcu 2018r. zdobyliśmy  32 513pkt. Dwa pozostałe Rekordy Polski ustanowiły dziewczęta w sztafetach 4x50 m st. dowolnym z czasem 1:56:10 w składzie: Apanas Karolina, Klusek Aleksandra, Sójka Eliza, Górska Zofia, oraz 4x50 m st. zmiennym z czasem 2:07:07 w składzie: Wolska Pola, Grabiszewska Maja, Apanas Karolina, Klusek Aleksandra. Obecnie 13-latkowie Polonii ze Szkoły Podstawowej nr 158 są niedoścignioną ekipą w całej Polsce. Indywidualnie medale dodatkowo zdobywali:  Apanas Karolina (1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy), Kozłowski Stanisław (2 srebrne), Wolska Pola (1 brązowy). Zwycięską drużynę, dokładając punkty do klasyfikacji generalnej uzupełnili: Grabiszewska Martyna, Bolek Stanisław, Topczewski Konstantyn, Pieniążek Wojciech, Olewniczak Maciej, Gajcy Natalia, Szewczyk Roch, Czeredys Eryk, Pabisiak Helena, Kucharczyk Paweł.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!!

Trenerzy Wojciech Kobylarczyk i Piotr Piotrowski

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony