facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W środę, 19 września, miało miejsce niezwykłe spotkanie. Na sali gimnastycznej pojawili się najmłodsi uczniowie z kl. 1b. A czekali na nich koledzy z 8c. Pani Ania Klimko-Sztolcman zaproponowała serię spotkań w celu zapoznania najmłodszych z najstarszymi. Godzinna zabawa poprowadzona przez p. Anię, wykorzystująca metodę ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne, minęła jak minuta. Nad bezpieczeństwem czuwał trener Maciek Wesołowski, a wszystkiemu przyglądała się wychowawczyni 8c, przecierając oczy ze zdumienia, że ma takich fajnych chłopaków. Było dużo ćwiczeń i jeszcze więcej śmiechu. A już następnego dnia maluchy dopytywały swoich nowych, starszych kolegów kiedy będzie następna zabawa. Wkrótce!

Pierwszaki z 1b z kolegami z 8c  Pierwszaki z 1b z kolegami z 8c  Pierwszaki z 1b z kolegami z 8c  Pierwszaki z 1b z kolegami z 8c

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony