facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W ramach obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się Szkolny konkurs recytatorski "Strofy o Ojczyźnie". Uczniowie klas 0-3 wysłuchali pięknie recytowanych wierszy o tematyce patriotycznej. Jury w składzie: Pani Wicedyrektor Iwona Wójcik, Pani Małgorzata Słonawska oraz Pani Agnieszka Krysik wybrało zwycięzców: I miejsce – Tomasz Piekut z klasy 2c, II miejsce – Zuzanna Zawiślak z klasy 2a, III miejsce – Tomasz Olszewski z klasy 0. Wyróżnienia otrzymali: Amelia Bartniczak z kl. 1a, Agata Godlewska z kl. 1b, Zuzanna Pochwalska z kl. 2b, Oliwia Kochanowska z kl. 3a i Franciszek Grądzki z kl. 3b. Dodatkowo klasa „0” wyrecytowała wiersz pt. „Kto ty jesteś?”, a wszyscy zgromadzeni wysłuchali pieśni legionowych.

     

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony