Pierwszaki z klas pływackich przeszły już chrzest bojowy, czyli pierwszą lekcję na pływalni. Oczywiście wszystko poszło super - dzieci spisały się na medal, a trenerzy poczuli już zapach przyszłych sukcesów swoich podopiecznych. Były pierwsze skoki, fikołki i wyścigi, więc młodzi pływacy nie mogą się doczekac kolejnych lekcji. Ten trening był kamieniem milowym w ich przygodzie z pływaniem i będą go miło wspominać.

Bardzo pomogli nam również rodzice, którzy dyżurowali z trenerami w szatniach - dziękujemy.

Pierwsza lekcja na pływalni.  Pierwsza lekcja na pływalni.  Pierwsza lekcja na pływalni  Pierwsza lekcja na pływalni