facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Pierwszy z nich poprowadziła nasza pani pielęgniarka Janina Bulicz. Dotyczył on bardzo ważnej dla zdrowia dzieci akcji - Lekki tornister. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy nosić tornister, żeby zapobiec problemom z kręgosłupem oraz ile powinna wynosić dopuszczalna waga tornistra. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali tych ważnych i potrzebnych informacji. Pani pielęgniarka została nagrodzona brawami.
Kolejny apel dotyczył spraw organizacyjno-porządkowych. Opiekun Małego Samorządu Renata Chmielarz przekazała dzieciom informacje związane z działaniami i wydarzeniami zaplanowanymi w roku szkolnym 2018/2019. Przypomniane zostały zasady zachowania w czasie przerw. Pani Renata przekazała informację o prowadzonych przez nauczycieli klas młodszych przerwach filmowych, komputerowych oraz czytelniczych. Ta informacja wzbudziła u dzieci duży entuzjazm. Wszyscy postanowili, że w tym roku szkolnym będą spędzać przerwy bezpiecznie i radośnie. Będą się uśmiechać i zwracać uwagę na innych.
 
 
 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony