facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Choć mówimy różnymi językami, więcej nas łączy niż dzieli. My, dzieci z klas 1-3, lubimy się uczyć i bawić tak samo, jak nasi rówieśnicy z innych krajów Europy. W czasie tegorocznych obchodów Europejskiego Dnia Języków dowiedzieliśmy się m.in. z jakich krajów pochodzą nasze ulubione bajki i z jakich języków pożyczyliśmy takie słowa jak: spaghetti czy dżinsy. Na dowód tego, że piosenka nie zna granic, każda klasa zaśpiewała piosenkę „Panie Janie” w jednym z siedmiu języków europejskich: niemieckim, czeskim, rosyjskim,angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście po polsku!

Europejski Dzień Języków Obcych klas 0-3  Europejski Dzień Języków Obcych klas 0-3  Europejski Dzień Języków Obcych klas 0-3  Europejski Dzień Języków Obcych klas 0-3

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony