facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Biblioteka to magiczne miejsce. Naprawdę! Gdy przyszliśmy tu w odwiedziny, czekały na nas krasnale, królewna i inni bohaterowie z baśni. Uczniowie z klasy 7a przygotowali dla nas bardzo miłą niespodziankę. :-) Bardzo lubimy przedstawienia. Uwielbimy też, gdy ktoś nam czyta. A w bibliotece mieszkają baśnie, opowiadania, komiksy, powieści detektywistyczne, słowniki, encyklopedie, atlasy... Aż trudno wszystko wymienić. Naprawdę jest w czym wybierać! I teraz, klasy pierwsze mogą już zabrać książki do domu. :-)  Zostaliśmy pasowani na czytelnika. Musieliśmy jeszcze odpowiedzieć na pytania dotyczące regulaminu biblioteki. Książki należy traktować z szacunkiem. Będziemy się starali o tym zawsze pamiętać.

 Pasowanie na czytelnika klas pierwszych  Pasowanie na czytelnika klas pierwszych  Pasowanie na czytelnika klas pierwszych  Pasowanie na czytelnika klas pierwszych

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony