Ten szczególny dla wszystkich Polaków dzień - 11 listopada wszyscy uczcimy na swój sposób. W naszej szkole z tej właśnie okazji odbył się konkurs recytatorski, śpiewanie hymnu narodowego przez wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły, bieg z okazji 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości, zabawa konstrukcyjna, czyli budowanie przestrzeni z klocków biało-czerwonych oraz degustacja biało-czerwonych kanapek zorganizowana przez Panią Grażynę Tomczyk-Wiślicką. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie dopingując, słuchając, śpiewając i składając sobie życzenia, żeby nasza Polska zawsze była wolna i bezpieczna! Życzymy Wszystkim miłego świętowania!

100-lecie Niepodległości w klasach 0-3  100-lecie Niepodległości w klasach 0-3  100-lecie Niepodległości w klasach 0-3  100-lecie Niepodległości w klasach 0-3