facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Podczas zawodów dzieci (z zaprzyjaźnionych Przedszkoli i naszej „zerówki”) uczyły się czym jest zdrowa rywalizacja, a także zasada fair play. Program konkurencji sportowych przygotował i przeprowadził p. Przemysław Piotrowski - trener pływania. Zawody rozpoczęły się uroczystym otwarciem, po czym nastąpiła rozgrzewka małych sportowców. Dzięki dobrze dobranej muzyce oraz ciekawym ćwiczeniom, dzieci bez trudu rozpoczęły zmagania w poszczególnych konkurencjach. Staraliśmy się połączyć rywalizację sportową dzieci z dobrą zabawą. Dlatego też konkurencje sportowe były dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Zasada fair play nikomu nie była obca – wszyscy przestrzegali ustalonych reguł, panowała przyjaźń, poszanowanie drugiej osoby i duch sportowy! W tej olimpiadzie nie było pokonanych, wszyscy byli zwycięzcami, a zawodnikom dopisywał humor i zdrowa rywalizacja. Po wyczerpujących zmaganiach każdy ,,Mały Sportowiec" otrzymał dyplom. Dziękujemy naszym sportowcom za postawę fair play i życzmy im wielu sukcesów nie tylko na polu sportowym.

Olimpiada Sportowa Przedszkolaków  Olimpiada Sportowa Przedszkolaków  Olimpiada Sportowa Przedszkolaków  Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony