facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W tym tygodniu "odbyliśmy" dalekie podróże na bieguny Ziemi - północny i południowy. Przyglądaliśmy się życiu zwierząt na Antarktydzie, pracy naukowców w stacjach badawczych, a przede wszystkim bardzo trudnym warunkom życia na lodowym pustkowiu. W Arktyce odwiedziliśmy wioskę Eskimosów, z dużym respektem przyglądaliśmy się niedźwiedziom polarnym i olbrzymim morsom. Nasze podróże zakończyliśmy w szkolnej bibliotece, gdzie p. Lucynka przygotowała dla nas wiele ciekawostek przyrodniczych. A bankiem wiedzy okazały się... książki! Oprócz pięknych zdjęć, w albumach jest zgromadzona ogromna ilość wiedzy! Czyli książka ma wartość nie tylko wtedy, gdy są w niej barwne ilustracje. Bardzo dziękujemy naszej miłej p. Lucynce za lekcję - nie tylko przyrodniczą, ale też poznawczą, tzn. lepiej poznaliśmy bibliotekę i przeznaczenie książek. :-)

1a na lekcji w szkolnej bibliotece  1a na lekcji w szkolnej bibliotece  1a na lekcji w szkolnej bibliotece  1a na lekcji w szkolnej bibliotece

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony