facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

26 marca odbył się w naszej szkole dzielnicowy etap konkursu „Mistrz ortografii” dla klas trzecich. Tematem przewodnim dyktand były w tym roku „Krajobrazy Polski”. W konkursie wzięło udział 45 uczniów reprezentujących szkoły: SP 1, SP 12, SP 29, SP 32, SP 34, SP 41, SP 48, SP 75, SP 203, SP 210, SP 220. Komisja konkursowa wyłoniła 5 laureatów, którzy zakwalifikowali się do etapu warszawskiego. I miejsce: Martyna Rudowska SP 220; II miejsce: Nikodem Jakubiak SP 220; III miejsce: Ksawery Jamka SP 12, Marta Soszyńska SP 75 i Hanna Skokowska SP 75. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Mistrz ortografii  Mistrz ortografii  Mistrz ortografii  Mistrz ortografii

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony