facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniach 14-17 maja 2019 r. odbył się szkolny konkurs szybkiego czytania ze zrozumieniem. W rywalizacji liczyła się prędkość czytania i udzielenie poprawnych odpowiedzi. Na poziomie klas 1-3 nagrody otrzymali: w klasach 1 - I miejsce - Massimo Mannetta, II miejsce - Wojtek Kuś, III miejsce - Igor Czyrynda wszyscy z 1B; w klasach 2 - I miejsce - Sebastian Ostrowicz-Barów 2A, II miejsce - Mikołaj Flis 2A, III miejsce - Stanisław Kaszczuk 2B; w klasie 3a - I miejsce - Nikodem Sowa, II miejsce - Iga Falis, III miejsce - Małgosia Łukasiewicz.

Szkolny konkurs szybkiego czytania  Szkolny konkurs szybkiego czytania  Szkolny konkurs szybkiego czytania  Szkolny konkurs szybkiego czytania

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony