facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Uczeń naszej szkoły - Oskar Osuch z klasy 2 b podczas Międzynarodowego Turnieju Chińskiej Sztuki Walki Wushu w mieście Jinjiang w Prowincji Fuijian (Chiny) wystartował w czterech konkurencjach i zdobył cztery złote medale!!!
W turnieju wzięło udział 2600 zawodników w różnych grupach wiekowych. Dodatkowym atutem potwierdzającym wartość zdobytych przez Oskara medali jest fakt, iż w konkurencjach w których startował było ponad 60 zawodników.
Brawo Oskarze! Jesteśmy z Ciebie dumni i serdecznie gratulujemy.

Oskar z klasy 2 b multimedalistą  Oskar z klasy 2 b multimedalistą  Oskar z klasy 2 b multimedalistą  Oskar z klasy 2 b multimedalistą  Oskar z klasy 2 b multimedalistą

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony