facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W naszej szkole odbyła się debata po hasłem "Czy znamy i przestrzegamy prawa i obowiązki uczniów?". W spotkaniu brali udział przedstawiciele klas IV-VII, którzy dyskutowali na ważny dla nas wszystkich temat. Uczniowie, ku naszej ogromnej dumie, wykazali się dużą znajomością panujących w szkole zasad oraz obowiązków statutowych. Wypowiadano się również na temat tego, jak stosowanie i przestrzeganie prawa funkcjonuje w "domu" Jana Kilińskiego. Dzięki temu spotkaniu dowiedzieliśmy się, jak możemy usprawnić niektóre elementy życia szkolnego, aby wszystkim żyło się lepiej. Największą radość sprawiły nam jednak wypowiedzi naszych uczniów, którzy wykazali się  ogromną dojrzałością oraz wnikliwością w obserwowaniu życia szkolnego na co dzień.  

Debata nt. praw i obowiązków ucznia  Debata nt. praw i obowiązków ucznia  Debata nt. praw i obowiązków ucznia  Debata nt. praw i obowiązków ucznia

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony