facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Europejski Dzień Języków świętowaliśmy hucznie w nasze szkole już po raz drugi. Tym razem uczniowie, wraz z wychowawcami i przy dużym wsparciu rodziców, przygotowali stoiska kilku mniej znanych europejskich krajów. Portugalia, Islandia, Holandia, Dania, Estonia, Szwajcaria, Chorwacja i Cypr to kraje, które tego dnia poznawaliśmy i oglądaliśmy z różnych stron, a także smakowaliśmy ich kulinarnej różnorodności. Ponadto wszyscy uczniowie uczestniczyli w warsztatach tańca i rozwiązywali ciekawe zadania w trakcie gry terenowej w szkole. Jej tematyka była bardzo bogata, od zagadnień kulturowych i geograficznych, poprzez rozszyfrowywanie haseł napisanych w języku Brailla i NATO, aż po zadania związane z ekologią. Przysłowiową wisienką na torcie i nagrodą po wyczerpującym dniu był profesjonalny pokaz tańca flamenco. To był fascynujący, ciekawy, kolorowy i wyjątkowy szkolny dzień!

Wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowania i obecnym podczas tego dnia w szkole BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Bez Waszej pomocy, to świętowanie nie byłoby tak okazałe.

Europejski Dzień Języków  Europejski Dzień Języków  Europejski Dzień Języków  Europejski Dzień Języków

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony